Prihlásiť sa Registrovať
Safty Vonkajšie Sústruženie Nástroj Vložky Bar Uhla 45 SSDCN2020K09 pre Sústružnícke Nože Frézy 0
Safty Vonkajšie Sústruženie Nástroj Vložky Bar Uhla 45 SSDCN2020K09 pre Sústružnícke Nože Frézy 1
Safty Vonkajšie Sústruženie Nástroj Vložky Bar Uhla 45 SSDCN2020K09 pre Sústružnícke Nože Frézy 2
Safty Vonkajšie Sústruženie Nástroj Vložky Bar Uhla 45 SSDCN2020K09 pre Sústružnícke Nože Frézy 3
Safty Vonkajšie Sústruženie Nástroj Vložky Bar Uhla 45 SSDCN2020K09 pre Sústružnícke Nože Frézy 4

Safty Vonkajšie Sústruženie Nástroj Vložky Bar Uhla 45 SSDCN2020K09 pre Sústružnícke Nože Frézy

€11.62

Štítky: 45 stupeň nôž, pena nôž, cnc nástroj držiak hsk, sústruh držiteľ c20, skrutka sústruh nástroj, ram nástroj lexington sc, rohové frézy, uhol fréza, 45 uhol fréza, držiteľ 1212 vcmt.

Množstvo

SKU: s828

VÝROBNÝ PROCES

Spracovanie kroky sú viac ako ukázal obrázky, viac ako 30 krokov pre konečné skončil vysoko kvalitné nástroje na sústruženie.

VÝHODOU

-Samostatne vo vlastníctve R&D tímu s bohatými skúsenosťami -Self-vo vlastníctve predaj a servis dobrú starostlivosť o vaše objednávky -Samostatne vo vlastníctve QC tím na prísne kontroly -Dostatok zásob a rýchle dodanie -Akékoľvek prispôsobené dizajnu je k dispozícii

Taizhou Haeseq Nástroje Na Sústruženie, Co., Ltd., bola založená v roku 1999, výrobu CNC sústruženie nástrojových držiakov na začiatku.V nasledujúcich rokoch sa naša spoločnosť uchovávať rozširuje zvýšením kapitálu, nákup jednoúčelové stroje a prístroje na meranie.V roku 2004 sme začali produkovať otáčania nástroja rezačky spolupracuje s niektorými hlavnými výrobcami rovnocenné nástroje v Japonsku a v U. S. A. v rámci OEM základe výroby.Zamerané na výrobu kompletný rozsah otáčania nástroja držiteľov a nože, máme nielen vyškolených kvalifikovaných mechanikov, ale aj nainštalované viac rozšírené CNC obrábacie centrá a presnosť zariadení naplniť naše ambície.Existujúce produkty: Nástroje na Sústruženie: držiaky Náradia, Vrtné Tyče, rezanie Závitov, Nástroje, Nástroje na Zapichovanie, Upichovanie Nástroje, Nástroje na Frézovanie: Koniec Mlyny, Modulárny Konci Mlyny, Shell Konci Mlyny, Tvár Mlyny, Bočné Mlyny, Kazety a Vložte Vŕtačky.Naším konečným cieľom je poskytovať rôzne produkty, ktoré spĺňajú kupujúci " možné dopytu.

NÁŠ WORKSHOP

NA NÁŠ TRH

BALENIE A DODÁVKA

NAKUPOVANIE  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Použitie: Externé Otáčania Nástroja
  • Číslo Modelu: SSDCN
  • Tvrdosť: 45
  • Materiál: 40Cr
  • Povlak: Špeciálne Threatment