Prihlásiť sa Registrovať
Doručenie Zdarma. STV0372 autentické zbrusu nový ST ovládač čip 0

Doručenie Zdarma. STV0372 autentické zbrusu nový ST ovládač čip

€10.54

Štítky: autoradio auto hrať 2 din, remienok na ruku redmi poznámka 8 pro, android tablet ultraslim, remienok na ruku telefón, 6 f 3 palca, baby dievčatá zimné jacekt, autoradio erisin crafter, automobily peugeot 106 tuning, autum elegantný mini šaty, kreslo erotické domáce.

Množstvo

SKU: s560

O zásielke:

Zvyčajne v popoludňajších hodinách Lístok je Prijaté pred zabezpečíme deň náklad dodaný, Ak na sklade, alebo iné osobitné okolnosti, Budeme vás kontaktovať prvý raz.Lístok je po poradí, v Závislosti na situácii.

Kuriérska doručenia časový priemer okolo 6 HODÍN , (všetky express len deň skupinu doručení, malé miesto.)Poslať spolu bohaté špeciálne naliehavú vec, že môžeme posielať iba 6 o 'clock , ako prosím, nájsť iný, nemôžeme splniť naliehavé!!!!!!

Poznámka: vo Všeobecnosti majú všetky Kuriérskou službou Kontroly vstupu mas jav a vzdialenosť vzhľadom na lokalitu , v všeobecné, mentálne poznámka 5-6 kusov sa zobrazí na 9-10 o 'clock, prosím nechápte ma zle je post len 9-10 HOD.

V ks Elektronických komponentov po-predajný servis: našom obchode predaj pár elektronické komponenty nie sú zodpovední za opravu alebo úpravu výsledkov kupujúceho.Kupujúci nie na spotrebiče či už pevné alebo váš DIY úspech ako štandard kvality, ktorý venujte prosím pozornosť na kupujúceho, vyrábať vrátiť, keď všetci a späť prepravného hradí kupujúci. (pre vrátenie nákladnej nesúhlasia s kupujúcich priateľ môže nájsť ďalší nákup, sme tiež veľmi bezmocný drop......)

Po kusy express dverí k dverám doručenie, prosím, vybalenie inšpekcie prvý, prihláste sa pre to.Vzhľadom na niektorých regionálnych Kuriér sa neprihlasujte na vybalenie, môžete tiež znamením pre to prvé, ale keď doručenia Kuriérom po rozbalení, tvárou v tvár, raz našiel chýba, je poškodený, prosím odmietnuť prijať okamžite a nechajte Kuriér je vysvetlené v znamení, podľa dodanie okamžite odoslané položky telefón kontaktovať jej vlastníka, majiteľa, po prijatí položky, ako nedeštruktívne, ex post zodpovednosť bude znášať kupujúci (priatelia, priatelia, ako môže poplatok).

Vezmite prosím na internete kúpiť poistenie pre vás.Prosím, kupujte $0.5 nákladnej poistenie!Pri nákupe tovaru, prosím kúpiť späť nákladnej poistenie.

Vzhľadom na návrat nákladná všetky poisťovne podujať sa!

Návrat nákladnej poistenie iba $0,5 $0.8 !Takže prosím, kupujúci priateľmi aktívne nákupu!  • Chrániť Funkcia: 0
  • Teória: 0
  • Použitie: Všeobecné účely
  • Číslo Modelu: 0
  • Napätie: 0
  • Zdroj Napájania: AC