Prihlásiť sa Registrovať

Produkt Detaily

AMORESSA OSIAN DVE PREMIUM silicone-Čínske gule ženy-panvového dna 0
AMORESSA OSIAN DVE PREMIUM silicone-Čínske gule ženy-panvového dna 1
AMORESSA OSIAN DVE PREMIUM silicone-Čínske gule ženy-panvového dna 2
AMORESSA OSIAN DVE PREMIUM silicone-Čínske gule ženy-panvového dna 3
AMORESSA OSIAN DVE PREMIUM silicone-Čínske gule ženy-panvového dna 4
AMORESSA OSIAN DVE PREMIUM silicone-Čínske gule ženy-panvového dna 5

AMORESSA OSIAN DVE PREMIUM silicone-Čínske gule ženy-panvového dna

€19.45

Štítky: tampon zábavné hodinky, topánky muž teplé topánky, pistácie darčekové krabice, pistao airsoft zbraň, tampon ručný mini, macarons prípade, ceruzka, macaroon varenie mat, červená čelenka crystal, pistácie matica držiteľ.

Množstvo

SKU: s513

Amoressa OSIAN Čínske gule sú pokryté 100% vysoko kvalitného silikónu.Majú elegantný dizajn v troch farebných prevedeniach ako aj jedinečný mäkké zamatový pocit a veľmi pohodlné.

OSIAN DVOCH je ideálnym doplnkom panvové pôdy odbornej prípravy, špeciálne pre začiatočníkov ženy a/alebo s materskou sklony.To je predstavený ako nárazník a podobne ako táto, OSIAN je takmer nepostrehnuteľné.Počas každodenných pohybov, konštantný a tichý vnútornej rotácie generovať mimovoľné svalové kontrakcie, ktoré posilňujú svalstvo panvovej pôdy.

OSIAN DVE pomáha tón panvového dna svaly zodpovedné za sexuálny rozkoš, majú dokonale dávkuje hmotnosti, ktoré zaručujú skvelý panvového dna školenia, zmierniť inkontinencia, zintenzívnenie orgazmu a následne zlepšenie sexuálneho zdravia.

Pre väčšiu účinnosť, krátkodobé a pravidelné stretnutia sú odporúčané.Po panvovú pôdy svalovej hmoty, bol posilnený s ODILON DVA, liečba môže byť pokračovanie pomocou ODILON TRI

Amoressa gule sú úplne hladké tým, že uľahčuje vkladanie a výrobu pohodlie pocit.Jednoduché použitie a čistenie, je ideálnou voľbou pre dokonalé zdravie panvové svaly. 100% alergénne problém silikónové štruktúry.Hmotnosť: 101 g Rozmery; Priemer 35mm Akonáhle budete mať vo vnútri vás, vaše panvové svaly začne fungovať snaží držať lopty na mieste.Rotácia lopty vo vnútri stimuluje a posilňuje svalstvo panvovej pôdy počas vlastné pohybmi z každodenného života.Zvyšuje citlivosť pri sexe, ženy aj muži!Pôrodné asistentky a Gynekológovia odporúčajú ju ako spôsob vymáhania panvové pôdy po doručení.Zvyšuje výsledky popôrodná Gymnastika Zabraňuje inkontinencia moču a maternice Odstup Takmer nepostrehnuteľné

Použitie Tipy

Amoressa odporúča použitie vodou riediteľných mazivá pre jednoduché používanie a vkladanie všetky výrobky silikónový.Nepoužívajte silikónové-založené mazivá, oleje alebo krémy s silikónové produkty, ako môžu znížiť materiálu, čím sa obmedzuje jej funkčnosť a životnosť.

Čistenie

Dôkladne vyčistite hračka pred a po každom použití s mierne vodou a neutrálnym mydlom.

Skladovanie

Uložiť Osian Amoressa gule v mieste, bez prachu a mať to z kontaktov z iných hračky vyrobené z rôznych materiálov (TPR, PVC želé, atď.) vyhnite sa vystavovať sa slnečnému žiareniu a extrémne vysokým teplotám.  • Názov Značky: Amoressa
  • So Sexuálnym Podtextom: No
  • Nemravný Obrázok: No
  • Pôvod: AU(Pôvodu)
  • Materiál: Silikónové