Prihlásiť sa Registrovať

Produkt Detaily

Použitý typ FTB-720C-SM2 1310/1550/1625nm EXFO OTDR 0
Použitý typ FTB-720C-SM2 1310/1550/1625nm EXFO OTDR 1
Použitý typ FTB-720C-SM2 1310/1550/1625nm EXFO OTDR 2
Použitý typ FTB-720C-SM2 1310/1550/1625nm EXFO OTDR 3
Použitý typ FTB-720C-SM2 1310/1550/1625nm EXFO OTDR 4
Použitý typ FTB-720C-SM2 1310/1550/1625nm EXFO OTDR 5

Použitý typ FTB-720C-SM2 1310/1550/1625nm EXFO OTDR

€6 599.24

Štítky: otdr pon, exfo, čas domény reflektometra, optický otdr, otdr reflektometra, otdr, vlákno otdr, otdr tester, anritsu otdr, exfo ftb.

Množstvo

SKU: s1156

Modely Description FTB-720C-SM1-XX SM OTDR Modul 1310/1550 nm, 36/34 dB (9/125 µm) FTB-720C-SM2-XX SM OTDR Modul Port 1: 1310/1550 nm, 36/35 dB (9/125 µm) Port 2: Filtrované 1625 nm, 35 dB (9/125 µm) na živé vlákno testovanie FTB-720C-Q1-XX MM OTDR Modul Port 1: 850/1300 nm, 27/29 dB (50/125 & 62.5/125 µm) Port 2: SM Hardvéru pripravený a oblasti rozšíriteľná na 1310/1550 nm FTB-720C-Q1-QUAD-XX QUAD OTDR Modul Port 1: 850/1300 nm, 27/29 dB (50/125 & 62.5/125 µm) Port 2: 1310/1550 nm 36/35 dB (9/125 µm) FTB-730C-SM1-XX SM OTDR Modul 1310/1550 nm, 39/38 dB (9/125 µm) FTB-730C-SM2-XX SM OTDR Modul Port 1: 1310/1550 nm, 39/38 dB (9/125 µm) Port 2: Filtrované 1625 nm, 39 dB (9/125 µm) na živé vlákno testovanie FTB-730C-SM3-XX SM OTDR Modul 1310/1550/1625 nm, 39/38/39 dB (9/125 µm) FTB-730C-SM8-XX SM OTDR Modul Port 1: 1310/1550 nm, 39/38 dB (9/125 µm) Port 2: Filtrované 1650 nm, 39 dB (9/125 µm) na živé vlákno testovanie FTB-730C-SM6-XX SM OTDR Modul Filtrované 1625 nm, 39 dB (9/125 µm) prelive vlákniny testovanie FTB-730C-SM7-XX SM OTDR Modul Filtrované 1650 nm, 39 dB (9/125 µm) na živé vlákno testovanie FTB-735C-SM1-XX SM OTDR Modul 1310/1550 nm, 42/41 dB (9/125 µm) FTB-735C-SM2-XX SM OTDR Modul Port 1: 1310/1550 nm, 42/41 dB (9/125 µm) Port 2: Filtrované 1625 nm, 41 dB (9/125 µm) na živé vlákno testovanie FTB-735C-SM3-XX SM OTDR Modul 1310/1550/1625 nm, 42/41/41 dB (9/125 µm) FTB-735C-SM4-XX SM OTDR Modul 1310/1490/1550 nm, 42/41/41 dB (9/125 µm) FTB-750C-SM1 SM OTDR Modul 1310/1550 nm, 46/45 dB (9/125 µm) FTB-750C-SM3 SM OTDR Modul 1310/1550/1625 nm, 45/45/45 dB (9/125 µm)

Popis:

Na FTB-1 verzia 2, sú k dispozícii v štandardných (FTB-1 V2), alebo Pro (FTB-1 Pro) model, je

prenosný systém určený pre rýchle a výkonné optické, Ethernet, time-division multiplexing

(TDM) a multiservice aplikácie.

Obsahuje : - Návod Na Obsluhu (Mäkké Kópia)

(Mainframe), - Stručný Sprievodca (tlačenej)

- GP-2253: Li-Ion smart batérie (qty:1)

- GP-2233: 90W, AC Adaptér, napájací kábel s

- GP-2232: remienok na Ruku

- GP-2151: Háčik popruh

- GP-2235: dotykové Pero (qty:1)

"Single-kapacita pamäťových Modulárny mainframe

Windows 8.1 Pro OS, QUAD Core CPU

- Multi-touch širokouhlý, farba, 1280 x 800 TFT, 203 mm (8 in)

- Pamäť RAM: 4 GB Interná pamäť

- Rozhrania:

> RJ-45 LAN 10/100/1000 Mbit/s

> USB 2.0 porty (qty:2)

> USB 3.0 port

> 3,5 mm audio jack (reproduktor/mikrofón)

Kontaktné Informácie:

kontaktná osoba: Gina Zhuo

telefónne číslo: +8615005609441 (whatsapp)



  • Položka Druh: otdr
  • Pôvod: CA(Pôvodu)
  • Názov Značky: Aktongxun